Персональний компютер ARTLINE Gaming TANKWHITE (TANKWHITEv144)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14068557
95 049 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | Bluetooth, Wi-Fi 802.11ax |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | блок живлення із сертифікацією 80+ Bronze|вентиляторы с RGB подсветкой|високопродуктивний ssd стандарту nvme|документація|загартоване скло 4 мм на передній і бічній панелях|кабель живлення|пиловий фільтр на верхній панелі|система водяного охолодження |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | 1 x 120мм RGB вентилятор (ззаду)|3 x 120 мм RGB вентилятори (збоку)|3 x 120 мм RGB вентилятори (зверху)|система водяного охолодження |
| Порти | на задній панелі: 1 x PS/2, 4 x USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 2, 1 x USB 3.2 Gen 2 Ty, на передній панелі: 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.2 Type-C, Аудіо роз'єми, порти відеокарти: 1 x HDMI 2.1, 3 x DisplayPort 2.1 |
| Розміри, мм | 420.9 x 236.4 x 460.2 |
| Серія відеокарти | GeForce RTX 5060 Ti |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7600 |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 95 049 ₴






