Персональный компьютер ARTLINE Gaming TANKWHITE (TANKWHITEv159)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14068707
91 379 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artline |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Предустановленная ОС | DOS/Без ОС |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Частота процессора | 5300 МГц |
| Чипсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Мощность блока питания | 750 Вт |
| Цвет | Белый |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 2000 GB |
| Графика | |
| Объем видеопамяти | 8192 MB |
| Тип видеопамяти | GDDR7 |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 32 GB |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Дополнительно | 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори|блок живлення із сертифікацією 80+ Bronze|бічна панель із загартованого скла|кабель живлення|пиловий фільтр на верхній панелі|система водяного охолодження процесора |
| Звуковий контролер | 7.1 |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 16 |
| Сетевой адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охлаждение | 7 x 120 мм RGB вентиляторів |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x HDMI 2.1b, 1 x LAN (RJ-45) 2.5 Гбіт/с, 1 x PS/2, 1 x Q-Flash Plus button, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 1 x Оптичний вихід S/PDIF, 2 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 3 x DisplayPort 2.1b, 4 x usb 2.0 type-a, 4 x usb 3.2 gen 1 type-a, аудіо |
| Розміри, мм | 420.9 x 236.4 x 460.2 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Сокет | Socket AM5 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип памяти | DDR5 |
| Тип процессора | AMD Ryzen 7 7700 |
| Форм-фактор | Mini Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Цена: 91 379 ₴






