Персональний компютер ARTLINE Gaming TANKWHITE (TANKWHITEv72)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14068787
319 069 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5200 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 1200 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | bluetooth 5.3, wi-fi 6 (802.11ax) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори|блок живлення з сертифікацією 80+ Gold|бічна панель із загартованого скла|вентиляційна сітка на верхній та передній панелях|документація|кабель живлення|кнопка Q-Flash Plus |
| Картрідер | немає |
| Мережевий адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.7 |
| Об'єм відеопам'яті | 32768 |
| Охолодження | 7 шт вентиляторів|система водяного охолодження |
| Порти | 1 x HDMI 2.1b, 1 x PS/2, 1 x lan (rj-45), 1 x usb 3.2 gen 2, 2 x SMA (для Wi-Fi), 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 3 x DisplayPort 2.1a, 3 x Аудіороз'єми, 4 x USB 2.0, 4xusb 3.2 gen 1 |
| Розміри, мм | 420.9 x 236.4 x 460.2 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Тип | десктоп, системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 9800X3D |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 319 069 ₴




