Персональний компютер ARTLINE Gaming X49 (X49v78)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14076687
108 449 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe |
| Бездротові комунікації | без бездротового під'єднання |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори|бічна панель із загартованого скла|високопродуктивний ssd стандарту nvme|ефективний повітряний кулер на процесорі|пиловий фільтр на верхній панелі |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek ALC897 |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.2 |
| Охолодження | 4x120mm RGB LED fans |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x USB 3.2 Type-C, 1 x lan (rj-45), 3 x DisplayPort, 3 x USB 3.2 Type-A, 3 x Аудіороз'єми, 6 x USB 2.0 |
| Розміри, мм | 450 x 192 x 410 |
| Серія відеокарти | GeForce RTX 5060 Ti |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип | Ігровий |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 7800X3D |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 108 449 ₴






