Персональный компьютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v69Win)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14076917
79 219 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artline |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Частота процессора | 5100 МГц |
| Чипсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Мощность блока питания | 600 Вт |
| Цвет | Черный |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Графика | |
| Объем видеопамяти | 16384 MB |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 32 GB |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | без бездротового під'єднання |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Дополнительно | бічна панель із загартованого скла|високопродуктивний ssd стандарту nvme|кабель живлення|охолодження процесора: Tower ARGB|пиловий фільтр на верхній панелі|підсвічування|техпаспорт |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 12 |
| Сетевой адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Об'єм жорсткого диска, ГБ | без HDD |
| Охлаждение | 4 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x BIOS FlashBack button, 1 x DisplayPort, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.2 Type-C, 3 x Audio jacks, 3 x USB 3.2/3.0, 6 x USB 2.0, hdmi |
| Предустановленная ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 450 x 192 x 410 |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Скорость вращения пластин жесткого диска | немає |
| Сокет | Socket AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип памяти | DDR5 |
| Тип процессора | AMD Ryzen 5 7600 |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Цена: 79 219 ₴






