Персональный компьютер ARTLINE Gaming X49WHITE (X49WHITEv55)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14077097
61 289 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artline |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Предустановленная ОС | DOS/Без ОС |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Частота процессора | 4600 МГц |
| Чипсет | AMD B550 |
| Корпус | |
| Мощность блока питания | 600 Вт |
| Цвет | Белый |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Графика | |
| Объем видеопамяти | 8192 MB |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 32 GB |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | без бездротового під'єднання |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Дополнительно | 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори|бічна панель із загартованого скла|високопродуктивний ssd стандарту nvme|ефективний повітряний кулер на процесорі|кнопка для перемикання режимів підсвічування вентиляторів|пиловий фільтр на верхній панелі |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 12 |
| Сетевой адаптер | 1 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.7 |
| Охлаждение | 1 x 120мм ARGB (на задній панелі)|3 x 120мм ARGB (на передній панелі) |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | на відеокарті: 1 x HDMI, 3 x DisplayPort, на задній панелі: 1 x PS/2, 1 x D-Sub (VGA), 1 x HDMI, 1 x LAN (RJ45), 4 x USB 3.1 Gen 1, 2 x USB 2, на передній панелі: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, аудіороз'єми (мікрофон/навушники) |
| Розміри, мм | 470 x 200 x 350 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Сокет | Socket AM4 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип памяти | DDR4 |
| Тип процессора | AMD Ryzen 5 5600X |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 3600 |
- Цена: 61 289 ₴




