Персональний компютер ARTLINE Gaming X49WHITE (X49WHITEv62)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14077167
107 179 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 8. Колір: білий. Чіпсет: AMD B650. Стан товару: Новий. Потужність БЖ, Вт: 600. Серія відеокарти: GeForce RTX 5060 Ti. Виробник GPU: Nvidia. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Додатково: контролер управління підсвічуванням. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: кабель живлення. Порти: на задній панелі (відеокарта): 1 x HDMI 2.1b, 3 x DisplayPort 2.1b. Тип пам'яті: DDR5. Розташування БЖ: нижнє. Максимальна частота, ГГц: 5.5. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 64. Тип: ігровий. Частота пам'яті, МГц: 6000. Мінімальна частота, ГГц: 3.8. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Додатково: баштовий кулер для процесора. Вага, кг: 10. Форм-фактор: Midi Tower. Охолодження: 4 x 120-мм ARGB вентилятори. Додатково: пиловий фільтр на верхній панелі. Додатково: технічний паспорт. Тип відеокарти: дискретна. Тип процесора: Ryzen 7 9700X. Порти: на передній панелі: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, Аудіороз'єми (для навушників та мікрофона). Сокет: s-AM5. Кількість потоків: 16. Кількість планок, шт: 2. Звуковий контролер: інтегрований 7.1 Realtek ALC897. Мережевий адаптер: Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Інтерфейс: NVME. Порти: на задній панелі (материнська плата): 1 x DisplayPort 1.4, 1 x HDMI, 1 x LAN (RJ45), 1 x USB 3.2 Ge. Розміри, мм: 470 x 200 x 350. Об'єм SSD, ГБ: 1000.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5500 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVME |
| Бездротові комунікації | без бездротового під'єднання |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | баштовий кулер для процесора|бічна панель із загартованого скла|вентилятори з RGB підсвічуванням|високопродуктивний ssd стандарту nvme|кабель живлення|контролер управління підсвічуванням|пиловий фільтр на верхній панелі|технічний паспорт |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek ALC897 |
| Кількість планок, шт | 2 |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | 4 x 120-мм ARGB вентилятори |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | на задній панелі (відеокарта): 1 x HDMI 2.1b, 3 x DisplayPort 2.1b, на задній панелі (материнська плата): 1 x DisplayPort 1.4, 1 x HDMI, 1 x LAN (RJ45), 1 x USB 3.2 Ge, на передній панелі: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, Аудіороз'єми (для навушників та мікрофона) |
| Розміри, мм | 470 x 200 x 350 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | GeForce RTX 5060 Ti |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип | Ігровий |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Ryzen 7 9700X |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 107 179 ₴


