Персональний компютер ARTLINE Gaming X49WHITE (X49WHITEv71)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14077257
77 819 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Стан товару: Новий. Колір: білий. Кількість ядер: 8. Чіпсет: AMD B650. Виробник GPU: AMD. Тип процесора: AMD Ryzen 7 7700. Порти: аудіо. Порти: вхід для мікрофона. Порти: hdmi. Порти: 6 x USB 2.0. Порти: 1 x USB 3.1 (3.2) Type-C. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Максимальна частота, ГГц: 5.3. Тип: системний блок. Кількість потоків: 16. Охолодження: 4 шт вентиляторів. Тип пам'яті: DDR5. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Потужність БЖ, Вт: 600. Сокет: s-AM5. Порти: вход для микрофона. Порти: rj-45. Порти: вихід на навушники. Порти: 2 x USB 3.1 (3.2) Type-A. Порти: 1xusb 3.0. Порти: DisplayPort. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Додатково: пилові фільтри на верхній та передній панелях. Додатково: розблокований множник процесора. Додатково: баштовий кулер для процесора. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Додатково: контролер управління підсвічуванням. Додатково: загартоване скло 4 мм на бічній панелі. Розміри, мм: 470 x 200 x 350. Мережевий адаптер: 1 Гбіт/с. Інтерфейс: M.2 NVME. Тип відеокарти: дискретна. Частота пам'яті, МГц: 6000. Серія відеокарти: AMD Radeon RX 9060 XT. Мінімальна частота, ГГц: 3.8.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | баштовий кулер для процесора|вентилятори з RGB підсвічуванням|високопродуктивний ssd стандарту nvme|загартоване скло 4 мм на бічній панелі|контролер управління підсвічуванням|пилові фільтри на верхній та передній панелях|розблокований множник процесора |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 1 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | 4 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x USB 3.1 (3.2) Type-C, 1xusb 3.0, 2 x USB 3.1 (3.2) Type-A, 6 x USB 2.0, DisplayPort, hdmi, rj-45, аудіо, вихід на навушники, вхід для мікрофона, вхід для мікрофона |
| Розміри, мм | 470 x 200 x 350 |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 7700 |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 77 819 ₴




