Персональний компютер ARTLINE Gaming X49WHITE (X49WHITEv72)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14077267
76 559 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 6. Колір: білий. Чіпсет: AMD B650. Стан товару: Новий. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Додатково: контролер управління підсвічуванням. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: кабель живлення. Серія відеокарти: AMD Radeon RX 9060 XT. Порти: аудіороз'єми. Порти: RJ-45 (LAN). Охолодження: 4 шт вентиляторів. Потужність БЖ, Вт: 600. Інтерфейс: M.2. Максимальна частота, ГГц: 5.4. Порти: 6 x USB 2.0. Мінімальна частота, ГГц: 3.9. Тип пам'яті: DDR5. Частота пам'яті, МГц: 6000. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Мережевий адаптер: 2.5 Гбіт/с. Вага, кг: 10. Додатково: пиловий фільтр на верхній панелі. Тип процесора: AMD Ryzen 5 9600X. Додатково: технічний паспорт. Порти: 1 x USB Type-C. Виробник GPU: AMD. Тип відеокарти: дискретна. Кількість потоків: 12. Сокет: s-AM5. Звуковий контролер: інтегрований. Порти: 2 x HDMI. Порти: 3 x USB 3.2. Порти: 4 x DisplayPort. Тип: десктоп. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Інтерфейс: NVME. Розміри, мм: 470 x 200 x 350. Об'єм SSD, ГБ: 1000.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2|NVME |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | бічна панель із загартованого скла|вентилятори з RGB підсвічуванням|кабель живлення|контролер управління підсвічуванням|пиловий фільтр на верхній панелі|технічний паспорт |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.9 |
| Охолодження | 4 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x USB Type-C, 2 x HDMI, 3 x USB 3.2, 4 x DisplayPort, 6 x USB 2.0, RJ-45 (LAN), аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 470 x 200 x 350 |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 9600X |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 76 559 ₴





