Персональний компютер ARTLINE Gaming X51 (X51v34)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14077727
46 109 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 4400 МГц |
| Чіпсет | Intel H610 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | без бездротового під'єднання |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори|бічна панель із загартованого скла|високопродуктивний ssd стандарту nvme|ефективний повітряний кулер на процесорі|пиловий фільтр на верхній панелі |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 2 |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 1 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.5 |
| Охолодження | 5 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x PS/2, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x VGA (D-Sub), 2 x USB 2.0, 4 x USB 3.2, DisplayPort, hdmi, аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 350x280x375 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Сікет | 1700 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип процесора | Intel Core i5-12400F |
| Частота пам'яті, МГц | 3200 |
- Ціна: 46 109 ₴






