Персональний компютер ARTLINE Gaming X61 Windows 11 Home (X61v31Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14078197
57 029 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVME |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори|високопродуктивний ssd стандарту nvme|ефективний повітряний кулер на процесорі|закаленное стекло (боковая (левая) панель)|пиловий фільтр на верхній панелі |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 2.5GB |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.7 |
| Охолодження | 1x120mm RGB LED fan (Rear)|2x120mm RGB LED fans (Bottom)|2x120mm RGB LED fans (Side) |
| Порти | 1 x PS/2, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x VGA (D-Sub), 1xusb 3.0, 2 x HDMI, 3 x DisplayPort, 4 x USB 3.2 Type-A, 6 x USB 2.0, аудіороз'єми |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 350x280x375 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7500F |
| Частота пам'яті, МГц | 5600 |
- Ціна: 57 029 ₴



