Персональный компьютер ARTLINE Gaming X61WHITE (X61WHITEv28)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14078277
58 989 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artline |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Предустановленная ОС | DOS/Без ОС |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Частота процессора | 4700 МГц |
| Чипсет | AMD A620 |
| Корпус | |
| Мощность блока питания | 600 Вт |
| Цвет | Белый |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Графика | |
| Объем видеопамяти | 8192 MB |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 32 GB |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | без бездротового під'єднання |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Дополнительно | 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори|високопродуктивний ssd стандарту nvme|ефективний повітряний кулер на процесорі|закаленное стекло (боковая (левая) панель)|кабель живлення|пиловий фільтр на верхній панелі|техпаспорт |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 12 |
| Сетевой адаптер | 1 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.2 |
| Охлаждение | 1 х 120 мм RGB LED вентилятора (Ззаду)|2 х 120 мм RGB LED вентилятора (Збоку)|2 х 120 мм RGB LED вентилятора (Знизу) |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x HDMI 2.1b, 1 x LAN (RJ45) GbE, 1 x PS/2 комбінований порт для клавіатури/миші, 1 x USB 3.0 (Type-A), 1 x комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона, 1xd-sub, 2xusb 2.0 (type-a), 3 x DisplayPort 2.1b, 3 x аудіороз'єми, 4 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A) |
| Розміри, мм | 350x280x375 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Сокет | Socket AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип памяти | DDR5 |
| Тип процессора | AMD Ryzen 5 8400F |
| Частота пам'яті, МГц | 5200 |
- Цена: 58 989 ₴





