Персональный компьютер ARTLINE Gaming X61WHITE (X61WHITEv30)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14078297
63 039 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artline |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Предустановленная ОС | DOS/Без ОС |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Частота процессора | 5000 МГц |
| Чипсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Мощность блока питания | 600 Вт |
| Цвет | Белый |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Графика | |
| Объем видеопамяти | 8192 MB |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 32 GB |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | NVMe |
| Бездротові комунікації | без бездротового під'єднання |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Дополнительно | вентилятори з RGB підсвічуванням|загартоване скло 4мм на передній та бічний панелях|кабель живлення|пиловий фільтр на верхній панелі|техпаспорт |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 12 |
| Сетевой адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.7 |
| Охлаждение | 1 х 120 мм RGB LED вентилятора (Ззаду)|2 х 120 мм RGB LED вентилятора (Збоку)|2 х 120 мм RGB LED вентилятора (Знизу) |
| Порти | 1 x D-Sub (VGA), 1 x PS/2, 1 x lan (rj45), 1 x комбінований аудіороз'єм (для навушників та мікрофона), 2 x HDMI, 2 x usb 3.2 gen2, 3 x DisplayPort, 3 x usb 3.2 gen 1, 3 x аудіороз'єми, 6 x USB 2.0 |
| Розміри, мм | 350x280x375 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Сокет | Socket AM5 |
| Тип | системний блок, Игровой |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип памяти | DDR5 |
| Тип процессора | AMD Ryzen 5 7500F |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Цена: 63 039 ₴






