Персональний компютер ARTLINE Gaming X63 Windows 11 Home (X63v38Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14078697
63 609 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVME |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze|бічна панель із загартованого скла|високопродуктивний ssd стандарту nvme|ефективний повітряний кулер на процесорі|з підсвіткою|кабель живлення|пиловий фільтр на верхній панелі|техпаспорт |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | 5 x 120 мм RGB вентиляторів |
| Порти | 1 x HDMI 2.1b, 1 x LAN (RJ-45), 1 x PS/2 (комбінований), 1 x usb 3.2 gen 1 type-c, 1 x Комбінований аудіороз'єм (на передній панелі), 3 x DisplayPort 2.1b, 3 x usb 3.2 gen 1 type-a, 3 x Аудіороз'єми (на задній панелі), 6 x USB 2.0 Type-A |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 350 x 280 x 375 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 7700 |
| Частота пам'яті, МГц | 5600 |
| Чипсет | B840M DS3H |
- Ціна: 63 609 ₴






