Персональный компьютер ARTLINE Gaming X63 Windows 11 Home (X63v40Win)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14078717
69 889 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artline |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Частота процессора | 5300 МГц |
| Чипсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Мощность блока питания | 650 Вт |
| Цвет | Черный |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 2000 GB |
| Графика | |
| Объем видеопамяти | 8192 MB |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 GB |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | NVMe |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Дополнительно | 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори|блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze|бічна панель із загартованого скла|високопродуктивний ssd стандарту nvme|ефективний повітряний кулер на процесорі|пиловий фільтр на верхній панелі |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Кількість потоків | 12 |
| Сетевой адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.7 |
| Охлаждение | 5 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x PS/2, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB Type-C 3.2 Gen 1, 2 x HDMI, 3 x usb 3.2 gen 1, 5 x DisplayPort, 6 x USB 2.0, аудіо роз'єми |
| Предустановленная ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 375 x 270 x 340 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Сокет | Socket AM5 |
| Тип | десктоп, системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип памяти | DDR5 |
| Тип процессора | AMD Ryzen 5 7600X |
| Форм-фактор | Mini Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 5600 |
- Цена: 69 889 ₴






