Персональный компьютер ARTLINE Gaming X63 Windows 11 Home (X63v42Win)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14078737
61 019 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Artline |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Частота процессора | 5100 МГц |
| Чипсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Мощность блока питания | 650 Вт |
| Цвет | Черный |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Графика | |
| Объем видеопамяти | 8192 MB |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 GB |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | M.2 NVME |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Дополнительно | rGB-підсвітка|блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze|бічна панель із загартованого скла|високопродуктивний ssd стандарту nvme|ефективний повітряний кулер на процесорі|пиловий фільтр на верхній панелі |
| Кількість потоків | 12 |
| Сетевой адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охлаждение | 5 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x DisplayPort, 1 x LAN (RJ-45), 1 x PS/2, 1 x USB 3.0, 1 x USB 3.2 Type-C, 2 x USB 3.2 Type-A, 6 x USB 2.0, hdmi, аудіо роз'єми, вихід на навушники, вхід для мікрофона |
| Предустановленная ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 350 x 280 x 375 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Сокет | Socket AM5 |
| Тип | десктоп, системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип памяти | DDR5 |
| Тип процессора | AMD Ryzen 5 7600 |
| Частота пам'яті, МГц | 5600 |
- Цена: 61 019 ₴






