Персональний компютер ARTLINE Gaming X63WHITE (X63WHITEv38)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14078857
55 489 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Чіпсет | AMD B840 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME PCIe |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | rGB-підсвітка|блок живлення із сертифікацією 80+ Bronze|бічна панель із загартованого скла|кабель живлення |
| Звуковий контролер | 7.1 |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | 5 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x PS/2, 1 x USB 3.2 Gen 1 (Type-C), 1 x lan (rj-45), 2 x HDMI, 3 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), 5 x DisplayPort, 6 x USB 2.0, аудіо |
| Розміри, мм | 350x280x375 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Тип | десктоп, системний блок, Ігровий |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7600 |
| Форм-фактор | Mini Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 5600 |
- Ціна: 55 489 ₴






