Персональний компютер ARTLINE Gaming X63WHITE Windows 11 Home (X63WHITEv34Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14078977
82 109 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори|блок живлення із сертифікацією 80+ Bronze|бічна панель із загартованого скла|документація|кабель живлення|пиловий фільтр на верхній панелі |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.7 |
| Охолодження | 5 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x HDMI 2.1b, 1 x LAN (RJ-45) 2.5Gb, 1 x PS/2, 1 x USB 3.2 Type-C, 1 x комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона, 3 x DisplayPort 2.1b, 3 x USB 3.2, 3 x аудіороз'єми (на задній панелі), 6 x USB 2.0 |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 350x280x375 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7600X |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 82 109 ₴






