Персональний компютер ARTLINE Gaming X64 (X64v17)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14079077
68 669 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 4700 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVME |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | вентилятори з RGB підсвічуванням|високопродуктивний ssd стандарту nvme|ефективний повітряний кулер на процесорі|загартоване скло 4мм на передній та бічний панелях|пК, техпаспорт, кабель живлення|пиловий фільтр на верхній панелі |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.2 |
| Охолодження | 1x120mm RGB LED fan (Rear)|2x120mm RGB LED fans (Bottom)|2x120mm RGB LED fans (Side) |
| Порти | відеовиходи: 1 x HDMI 2.1a, 3 x DisplayPort 2.1, порти на задній панелі: 1 x USB 3.2 Gen 1 (Type-C), 2 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), 4 x USB 2.0, 1 x RJ, порти на передній панелі: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x комбінований аудіороз'єм |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 350x280x375 |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 8400F |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 68 669 ₴






