Персональний компютер ARTLINE Gaming X65 (X65v54)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14079317
47 639 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 4400 МГц |
| Чіпсет | AMD B550 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | без бездротового під'єднання |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | кабель живлення|техпаспорт |
| Звуковий контролер | інтегрована |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 1 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.5 |
| Охолодження | 5 шт вентиляторів |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x HDMI 2.1b, 1 x PS/2 комбінований порт для клавіатури/миші, 1 x USB 3.0, 1 x lan (rj45), 2 x usb 3.2 gen 2, 2xusb 2.0, 3 x DisplayPort 2.1b, 3 x аудіороз'єми, 4 x USB 3.2 Gen 1, вхід для мікрофона/Вихід на навушники |
| Розміри, мм | 350 x 280 x 375 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | Nvidia GeForce RTX 5060 |
| Сікет | s-AM4 |
| Тип | десктоп, системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 5600 |
| Частота пам'яті, МГц | 3600 |
- Ціна: 47 639 ₴






