Персональний компютер ARTLINE Gaming X66WHITE (X66WHITEv40)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14079897
102 139 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 8. Чіпсет: AMD B650. Колір: білий. Стан товару: Новий. Тип: десктоп. Розміри, мм: 470 x 200 x 350. Вага, кг: 10. Серія відеокарти: AMD Radeon RX 9070. Звуковий контролер: 7.1. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Додатково: блок живлення із сертифікацією 80+ Silver. Додатково: пиловий фільтр на верхній панелі. Додатково: кнопка для перемикання режимів підсвічування вентиляторів. Додатково: 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори. Додатково: ефективний повітряний кулер на процесорі. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Порти: 1 x RJ-45 (LAN). Порти: 2 x usb 3.2 gen2. Порти: 4 x DisplayPort. Порти: 2 x HDMI. Тип процесора: AMD Ryzen 7 7700. Виробник GPU: AMD. Порти: 1 x VGA (D-Sub). Порти: 3 x usb 3.2 gen 1. Порти: 6 x USB 2.0. Порти: 3 x аудіороз'єми. Порти: 1 x PS/2. Частота пам'яті, МГц: 6000. Кількість планок, шт: 4. Сокет: s-AM5. Потужність БЖ, Вт: 700. Інтерфейс: NVME SSD. Тип відеокарти: дискретна. Мережевий адаптер: 2500 Мбіт/сек. Мінімальна частота, ГГц: 3.8. Об'єм SSD, ГБ: 2000. Охолодження: 1x120mm ARGB LED fan (Rear). Охолодження: 3x120mm ARGB LED fans (Front). Тип пам'яті: DDR5. Кількість потоків: 16. Тип: ігровий. Максимальна частота, ГГц: 5.3. Форм-фактор: Midi Tower.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVME SSD |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Звуковий контролер | 7.1 |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | 1x120mm ARGB LED fan (Rear)|3x120mm ARGB LED fans (Front) |
| Порти | 1 x PS/2, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x VGA (D-Sub), 2 x HDMI, 2 x usb 3.2 gen2, 3 x usb 3.2 gen 1, 3 x аудіороз'єми, 4 x DisplayPort, 6 x USB 2.0 |
| Розміри, мм | 470 x 200 x 350 |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип | десктоп, Ігровий |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 7700 |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 102 139 ₴





