Персональний компютер ARTLINE Gaming X66WHITE Windows 11 Home (X66WHITEv41Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14079987
113 769 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори|блок живлення високої якості з додатковим фільтром APFC|бічна панель із загартованого скла|кабель живлення|кнопка для перемикання режимів підсвічування вентиляторів|пиловий фільтр на верхній панелі|техпаспорт |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.2 |
| Охолодження | 4 шт вентиляторів |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 470 x 200 x 350 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 7800X3D |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 113 769 ₴





