Персональний компютер ARTLINE Gaming X66WHITE Windows 11 Home (X66WHITEv44Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14080017
82 109 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2|NVME |
| Бездротові комунікації | без бездротового під'єднання |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | кабель живлення|техпаспорт |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.7 |
| Охолодження | 1 х 120 мм RGB LED вентилятора (Ззаду)|2 х 120 мм RGB LED вентилятора (збоку)|2 х 120 мм RGB LED вентилятора (знизу) |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Home |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 350 x 280 x 375 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | Radeon RX 9060 XT |
| Тип | десктоп, системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7600X |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 82 109 ₴






