Персональний компютер ARTLINE Gaming X67 Windows 11 Home (X67v60Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14080207
68 669 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | бічна панель із загартованого скла|вентиляторы с RGB подсветкой|документація|ефективний повітряний кулер на процесорі|кабель живлення|пиловий фільтр на верхній панелі |
| Картрідер | немає |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.7 |
| Охолодження | 1x120mm RGB LED fan (Rear)|2x120mm RGB LED fans (Bottom)|2x120mm RGB LED fans (Side) |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Home |
| Порти | 1 x DisplayPort 1.4, 1 x HDMI, 1 x HDMI 2.1b, 1 x RJ-45 (LAN) 2.5 Гбіт/с, 1 x USB 3.2 Gen 1 (Type-C), 1 x кнопка BIOS FlashBack, 3 x DisplayPort 2.1b, 3 x USB 3.2 / USB 3.0, 6 x USB 2.0, аудіороз'єми |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 350x280x375 |
| Серія відеокарти | GeForce RTX 5060 Ti |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7600X |
| Частота пам'яті, МГц | 5600 |
- Ціна: 68 669 ₴






