Персональний компютер ARTLINE Gaming X67WHITE Windows 11 Home (X67WHITEv55Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14080337
80 619 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | документація|кабель живлення |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.9 |
| Охолодження | 5 шт вентиляторів |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Home |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x HDMI 2.1b, 1 x LAN (RJ-45) 2.5GbE, 1 x USB 3.2 Gen 1 (Type-C), 1 x кнопка BIOS FlashBack, 1 x комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона, 1xdisplayport, 1xusb 3.0, 2 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), 3 x DisplayPort 2.1b, 3 x аудіороз'єми, 6 x USB 2.0 |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 350x280x375 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | GeForce RTX 5060 Ti |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 9600X |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 80 619 ₴






