Адаптер живлення для телефона XO L157 1USB QC3.0 18W charger White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14100267
209 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: XO. Призначення: для смарт-годинника. Вихідна напруга, В: 9. Вихідна напруга, В: 5. Призначення: для телефона. Стан товару: Новий. Вихідна напруга, В: 12. Призначення: для планшета. Колір: білий. Технологія швидкого заряду: Quick Charge 3.0. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-A. Кількість USB роз'ємів, шт: 1. Сумісність: HTC. Сумісність: смартфони на Android. Сумісність: Huawei. Сумісність: Microsoft. Сумарна потужність, Вт: 18. Додатково: захист від короткого замикання. Додатково: захист від надструму. Додатково: захист від перенапруги. Сумісність: Apple. Тип: зарядний пристрій. Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 1. Додатково: захист від перегріву. Кабель в комплекті: є, знімний. Сумісність: LG. Вихідна сила струму, А: 1.5. Сумісність: BlackBerry. Вихідна сила струму, А: 3. Додатково: підтримка технології швидкої зарядки. Сумісність: Apple iPad. Розмір, мм: 61 x 42 x 24.5. Сумісність: Nokia. Додатково: вхідна напруга: 100-240 В. Вага, г: 29.4. Сумісність: Sony. Сумісність: Samsung. Вихідна сила струму, А: 2. Матеріал корпусу: ABS. Сумісність: Motorola. Сумісність: Kyocera. Сумісність: Lenovo. Сумісність: Acer. Сумісність: універсальний. Живлення: мережа. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 18.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 18 Вт |
| Призначення | Для розумних годин |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Білий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 29.4 |
| Додатково | вхідна напруга: 100-240 В|захист від короткого замикання|захист від надструму|захист від перегріву|захист від перенапруги|підтримка технології швидкої зарядки |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | є, знімний |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 1 |
| Матеріал корпусу | ABS |
| Розмір, мм | 61 x 42 x 24.5 |
| Сумісність | Acer, Apple, Apple iPad, BlackBerry, HTC, Huawei, Kyocera, LG, Lenovo, Microsoft, Motorola, Nokia, Samsung, Sony, смартфони на Android, універсальний |
| Тип | Зарядний пристрій |
- Ціна: 209 ₴



