Адаптер живлення для телефона XO L157 1USB QC3.0 18W charger Blue

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14100287
209 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: XO. Вихідна напруга, В: 5. Тип: адаптер живлення. Технологія швидкого заряду: Huawei Fast Charge (FCP). Вихідна напруга, В: 9. Колір: синій. Стан товару: Новий. Вихідна напруга, В: 12. Технологія швидкого заряду: Quick Charge 2.0. Технологія швидкого заряду: Quick Charge 3.0. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-A. Технологія швидкого заряду: Adaptive Fast Charging (AFC). Кількість USB роз'ємів, шт: 1. Сумісність: Huawei. Сумарна потужність, Вт: 15. Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 1. Сумісність: Meizu. Вихідна сила струму, А: 1.5. Сумісність: Xiaomi. Вихідна сила струму, А: 3. Вага, г: 100. Сумісність: Samsung. Вихідна сила струму, А: 2. Матеріал корпусу: ABS. Матеріал корпусу: PC. Технологія швидкого заряду: APPLE 2.4A. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 18.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 15 Вт |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Синій |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 1 |
| Матеріал корпусу | ABS, PC |
| Сумісність | Huawei, Meizu, Samsung, Xiaomi |
- Ціна: 209 ₴
