Монітор 2E B2425B Black 23.8 (2E-B2425B-01.EU)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14114007
3 109 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: 2E. Призначення: для дому та офісу. Колір: чорний. Покриття екрану: матове. Тип матриці: VA. Стан товару: Новий. Максимальна роздільна здатність матриці: 1920 x 1080. Відеоінтерфейси: 1 x VGA (D-Sub). Відеоінтерфейси: 1 x HDMI. Яскравість дисплея, кд/кв.м: 250. Діагональ екрана, ": 23.8. Оснащення: вбудовані динаміки. Оснащення: WLED. Особливості конструкції: безрамковий (сinema screen). Адаптивна синхронізація: AMD FreeSync. Максимальна споживча потужність при роботі, Вт: 24. Розміри, мм: 612x101x405. Особливості конструкції: регулювання нахилу. Максимальна кількість кольорів, млн: 16.7. Роз'єми: вихід для навушників. Кут огляду горизонтальний, °: 178. Габарити упаковки, мм: 40x10x61 см. Споживча потужність при роботі, Вт: 18. Частота оновлення, Гц: 100. Матеріал корпусу: пластик. Варіанти регулювання положення дисплея, °: нахил: від -5° до +15. Тип монітора: ігровий. Статична контрасність: 4000 : 1. Вага з підставкою, кг: 3.76. Особливості конструкції: VESA 75 x 75. Тип монітора: для дому та офісу. Тип монітора: для дому та офісу. Співвідношення сторін: 16 : 9. Час реакції матриці, мс: 5. Кут огляду вертикальний, °: 178. Споживча потужність в режимі очікування, Вт: <0.5. Фірмові технології: LED.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 3.76 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, VGA |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: від -5° до +15 |
| Габарити упаковки, мм | 40x10x61 см |
| Контрастність хххх:1 | 4000 : 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 24 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості конструкції | VESA 75 x 75, безрамковий (сinema screen), регулювання нахилу |
| Розміри, мм | 612x101x405 |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | для дому та офісу|для дому та офісу|ігровий |
| Фірмові технології | LED |
- Ціна: 3 109 ₴


