Адаптер живлення для телефона XO CE25 PD25W USB-C Fast Charger White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14114207
309 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: XO. Вихідна напруга, В: 9. Вихідна напруга, В: 5. Технологія швидкого заряду: Huawei Fast Charge (FCP). Вихідна напруга, В: 15. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-C. Технологія швидкого заряду: Programmable PowerSupply (PPS). Призначення: для телефона. Стан товару: Новий. Вихідна напруга, В: 12. Технологія швидкого заряду: Quick Charge 2.0. Технологія швидкого заряду: Power Delivery. Призначення: для планшета. Колір: білий. Технологія швидкого заряду: Quick Charge 3.0. Технологія швидкого заряду: Adaptive Fast Charging (AFC). Вихідна напруга, В: 20. Кількість USB роз'ємів, шт: 1. Вихідна сила струму, А: 2.78. Додатково: захист від перевантаження. Призначення: універсальне. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 25. Додатково: захист від короткого замикання. Вихідна сила струму, А: 2.08. Вихідна сила струму, А: 1.67. Вихідна напруга, В: 3.3-11. Тип: зарядний пристрій. Вихідна сила струму, А: 1.25. Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 2. Вихідна сила струму, А: 3. Матеріал корпусу: пК. Вихідна сила струму, А: 2.5. Розмір, мм: 52 x 31 x 90. Вага, г: 114. Сумарна потужність, Вт: 50. Додатково: вхідна напруга: 100-240 В, 50/60 Гц. Живлення: мережа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 50 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 114 |
| Додатково | вхідна напруга: 100-240 В, 50/60 Гц|захист від короткого замикання|захист від перевантаження |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 2 |
| Матеріал корпусу | ПК |
| Розмір, мм | 52 x 31 x 90 |
| Тип | Зарядний пристрій |
- Ціна: 309 ₴






