Адаптер живлення для телефона XO CE29 20W 1USB-A + 1USB-C Fast Charger White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14114227
269 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: XO. Вихідна напруга, В: 9. Вихідна напруга, В: 5. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-C. Технологія швидкого заряду: Programmable PowerSupply (PPS). Призначення: для телефона. Стан товару: Новий. Вихідна напруга, В: 12. Призначення: для планшета. Технологія швидкого заряду: Power Delivery 3.0. Колір: білий. Технологія швидкого заряду: Quick Charge 3.0. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-A. Технологія швидкого заряду: Fast Charge. Вихідна напруга, В: 20. Кількість USB роз'ємів, шт: 2. Сумарна потужність, Вт: 20. Додатково: захист від перенапруги. Додатково: захист від короткого замикання. Тип: зарядний пристрій. Вихідна сила струму, А: 1.67. Додатково: захист від перегріву. Вихідна сила струму, А: 1.5. Розмір, мм: 90 x 52 x 31. Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 2. Вихідна сила струму, А: 3. Вихідна сила струму, А: 2.22. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 20. Матеріал корпусу: полікарбонат. Додатково: вхідна напруга: 100-240 В. Призначення: для портативної акустики. Вихідна сила струму, А: 2.5. Вихідна сила струму, А: 2. Вага, г: 114. Живлення: мережа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 20 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Programmable PowerSupply (PPS) |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 114 |
| Додатково | вхідна напруга: 100-240 В|захист від короткого замикання|захист від перегріву|захист від перенапруги |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 2 |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Розмір, мм | 90 x 52 x 31 |
| Тип | Зарядний пристрій |
- Ціна: 269 ₴
