Телевізор Thomson 32FQG3S15CW White 32

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14114687
8 459 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Thomson. Комунікації: Bluetooth. Роздільна здатність екрана: 1920 x 1080. Роз'єми: Ethernet (LAN). Діапазони цифрового тюнера: DVB-S2. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): MP3. Тип матриці: QLED. Діапазони цифрового тюнера: DVB-T. Комунікації: Wi-Fi. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): AVI. Колір: білий. Стан товару: Новий. Діапазони цифрового тюнера: DVB-C. Діапазони цифрового тюнера: DVB-S. Діапазони цифрового тюнера: DVB-T2. Роз'єми: 1 x цифровий аудіовихід (оптичний). Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): MKV. Роз'єми: mini-jack (3.5 мм). Споживана потужність (робота/очікування), Вт: 28. Кількість HDMI-портів: 3. Наявність Smart TV: так. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): FLAC. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): PNG. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): H.265. Частота розгортки панелі, Гц: 60. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): JPG. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): BMP. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): MOV. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): MP4. Діагональ, ": 32. Оснащення: кріплення на стіну (VESA). Комплектація: підставка. Комплектація: шнур живлення. Частота Wi-Fi, ГГц: 2.4. Країна виробник: Китай. Роз'єми: 2 х USB. Технології поліпшення звучання: DTS Digital Surround. Процесор обробки зображення: Cortex A55. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): MPG. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): aac. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Роз'єми: CI+ 1.4 x 1. Технології трансляції: Chromecast. Тип настінного кріплення: VESA 100х100. Аналоговий TV-тюнер: так. Призначення: для кухні. Обсяг постійної пам'яті, ГБ: 8. Стандарт HDR: HDR10. Частота Wi-Fi, ГГц: 5. Способи управління: стандартний пульт ДК. Розміри без підставки, мм: 720 x 423 x 82. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): wav. Технології поліпшення звучання: Dolby Audio. Кількість динаміків, Вт: 2. Підсвічування: LED. Розміри з підставкою, мм: 720 x 456 x 151. Наявність пульта ДК: так. Стандарт HDR: HDR. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): flv. Оперативна пам'ять, ГБ: 1. Вага з підставкою, кг: 3.5. Комплектація: телевізор. Операційна система: Google TV. Форма екрана: плоска. Способи управління: голосове керування. Оснащення: підтримка HDR. Комплектація: гарантійний талон. Комплектація: інструкція. Колір рамки: білий. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): HEVC. Роз'єми: 3 x HDMI. Додаткові характеристики: живлення: 220 В / 12 В. Акустична система: 2.0. Додаткові характеристики: bluetooth audio. Комунікації: Ethernet. Комплектація: пульт ДК. Сумарна потужність динаміків, Вт: 16. Додаткові характеристики: Cast Play.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thomson |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Країна виробник | Китай |
| Операційна система | Google TV |
| Споживана потужність | 28 Вт |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | Qled |
| Колір | Білий |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Ethernet, Bluetooth, Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | Цифровой оптический аудиовыход, Mini Jack, Ethernet |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 16 Вт |
| Функції | |
| Підтримувані формати | MKV, AVI, MP3 |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S, DVB-C, DVB-T2, DVB-T, DVB-S2 |
| Зображення | |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акустична система | 2.0 |
| Додаткові характеристики | Cast Play|bluetooth audio|живлення: 220 В / 12 В |
| Колір рамки | Білий |
| Комплектація | гарантійний талон, пульт ДК, Підставка, телевізор, шнур живлення, інструкція |
| Наявність Smart TV | Да |
| Наявність пульта ДК | Да |
| Обсяг постійної пам'яті, ГБ | 8 |
| Оперативна пам'ять, ГБ | 1 |
| Обладнання | кріплення на стіну (VESA)|підтримка HDR |
| Підтримка телевізійних стандартів | Да |
| Призначення | Для кухні |
| Процесор обробки зображення | Cortex A55 |
| Розміри без підставки, мм | 720 x 423 x 82 |
| Розміри з підставкою, мм | 720 x 456 x 151 |
| Способи керування | голосове керування, стандартний пульт ДК |
| Стандарт HDR | HDR|HDR10 |
| Технології поліпшення звучання | DTS Digital Surround|Dolby Audio |
| Технології трансляції | Chromecast |
| Тип LED-підсвітки | LED |
| Тип настінного кріплення | VESA 100х100 |
| Форма екрана | плоска |
| Частота Wi-Fi, ГГц | 2.4, 5 |
| Частота розгортки панелі, Гц | 60 |
- Ціна: 8 459 ₴
