Телевізор Sony K-43S3 Black 43

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14114837
27 589 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Sony. Роз'єми: 1 x антенний вхід. Підсвічування: Direct LED. Діапазони цифрового тюнера: DVB-S2. Комунікації: Wi-Fi 6 ( 802.11ax). Роз'єми: Ethernet (LAN). Роздільна здатність екрана: 3840 x 2160. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): JPEG. Діапазони цифрового тюнера: DVB-T. Комунікації: Bluetooth 5.3. Тип матриці: LCD. Стан товару: Новий. Діапазони цифрового тюнера: DVB-C. Покриття: глянцеве. Діапазони цифрового тюнера: DVB-S. Колір: чорний. Діапазони цифрового тюнера: DVB-T2. Роз'єми: 1 x цифровий аудіовихід (оптичний). Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): MPEG4. Технології поліпшення звучання: Sound Surround. Призначення: для дитячої. Країна виробник: Малайзія. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): aac. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): FLAC. Технології поліпшення звучання: DTS Digital Surround. Технології поліпшення звучання: Dolby Atmos. Наявність Smart TV: так. Роз'єми: 2 x USB-A. Діагональ, ": 43. Колір рамки: чорний. Розміри без підставки, мм: 964 x 563 x 69. Комплектація: підставка. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): VР9. Система кольоровості (підтримувані стандарти): Triluminos Pro. Стандарт HDR: Dolby Vision. Система кольоровості (підтримувані стандарти): Dynamic Color. Країна реєстрації бренду: Японія. Вага без підставки, кг: 9.7. Технології трансляції: Chromecast. Комплектація: кабель живлення. Частота Wi-Fi, ГГц: 2.4. Технологія поліпшення динамічних сцен: Motionflow. Аналоговий TV-тюнер: так. Способи управління: пульт ДК. Частота оновлення екрану, Гц: 50. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): AV1. Частота розгортки панелі, Гц: 50. Призначення: для вітальні. Стандарт HDR: HLG. Додаткові характеристики: Google Assistant. Технології трансляції: AirPlay 2. Кути огляду, °: 178/178. Оснащення: ALLM. Стандарт HDR: HDR10. Операційна система: Android 12. Частота Wi-Fi, ГГц: 5. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): MPEG1. Технології поліпшення звучання: DTS:X. Серія: Sony KD. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): wav. Вага з підставкою, кг: 9.9. Технології поліпшення звучання: Dolby Audio. Кількість HDMI-портів: 4. Контрастність: динамічне підсилення контрасності. Клас енергоефективності: G. Додаткові характеристики: Simplink. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): VР8. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): WMV. Тип настінного кріплення: VESA 200x200. Додаткові характеристики: Amazon Alexa. Наявність пульта ДК: так. Рік випуску: 2025. Стандарт HDR: HDR. Обсяг постійної пам'яті, ГБ: 16. Оснащення: Apple Homekit. Сумарна потужність динаміків, Вт: 20. Кількість динаміків, Вт: 2 x 10. Частота Wi-Fi, ГГц: 6. Upscaling (масштабування зображення): + (4K). Форма екрана: плоска. Версія HDMI: 2.1. Процесор обробки зображення: Sony X1. Комплектація: телевізор. Способи управління: голосове керування. Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): MPEG2. Призначення: для спальні. Комплектація: документація. Додаткові характеристики: eARC. Акустична система: стерео. Роз'єми: 4 x HDMI. Споживана потужність (робота/очікування), Вт: 62 / 0.5. Комплектація: пульт ДК. Розміри з підставкою, мм: 964 x 629 x 266. Технології поліпшення звучання: Dolby Digital.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Країна виробник | Малайзія |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Стан | Новий |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип телевізора | Рідкокристалічний (LCD) |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | Android |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | Антенный вход (RF-in), Цифровой оптический аудиовыход, Ethernet |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Розміри | |
| Вага | 9.9 кг |
| Функції | |
| Підтримувані формати | JPEG, MPEG4 |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S, DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Upscaling (масштабування зображення) | + (4K) |
| Акустична система | стерео |
| Вага без підставки, кг | 9.7 |
| Версія HDMI | 2.1 |
| Додаткові характеристики | Amazon Alexa|Google Assistant|Simplink|eARC |
| Клас енергоефективності | G |
| Кількість динаміків | 2 x 10 |
| Колір рамки | Чорний |
| Комплектація | документація, кабель живлення, пульт ДК, Підставка, телевізор |
| Контрастність хххх:1 | динамічне підсилення контрасності |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Наявність Smart TV | Да |
| Наявність пульта ДК | Да |
| Обсяг постійної пам'яті, ГБ | 16 |
| Обладнання | ALLM|Apple Homekit |
| Підтримка телевізійних стандартів | Да |
| Споживана потужність | 62 / 0.5 |
| Призначення | для вітальні, для дитячої, для спальні |
| Процесор обробки зображення | Sony X1 |
| Розміри без підставки, мм | 964 x 563 x 69 |
| Розміри з підставкою, мм | 964 x 629 x 266 |
| Рік випуску | 2025 |
| Серія | Sony KD |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | Dynamic Color|Triluminos Pro |
| Способи керування | голосове керування, пульт ДК |
| Стандарт HDR | Dolby Vision|HDR|HDR10|HLG |
| Технологія поліпшення динамічних сцен | Motionflow |
| Технології поліпшення звучання | DTS Digital Surround|DTS:X|Dolby Atmos|Dolby Audio|Dolby Digital|Sound Surround |
| Технології трансляції | AirPlay 2|Chromecast |
| Тип настінного кріплення | VESA 200x200 |
| Кут огляду | 178/178 |
| Форма екрана | плоска |
| Частота Wi-Fi, ГГц | 2.4, 5, 6 |
| Частота розгортки панелі, Гц | 50 |
- Ціна: 27 589 ₴



