Адаптер живлення для телефона Canyon charger OnCharge 200 20W 1xPD EU White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14115477
309 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Canyon. Призначення: для камери. Призначення: для планшета. Призначення: для телефона. Призначення: для гарнітури. Призначення: для смарт-годинника. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-C. Тип: адаптер живлення. Стан товару: Новий. Кількість USB роз'ємів, шт: 1. Колір: білий. Вихідна напруга, В: 12. Вихідна напруга, В: 5. Вихідна напруга, В: 9. Технологія швидкого заряду: Quick Charge 3.0. Технологія швидкого заряду: Power Delivery 3.0. Технологія швидкого заряду: Programmable PowerSupply (PPS). Сумарна потужність, Вт: 20. Додатково: вхідна напруга: 100-240 В. Додатково: захист від перегріву. Додатково: захист від перенапруги. Додатково: захист від короткого замикання. Додатково: захист від перегріву, стрибків напруги, короткого замикання та надмірної зарядки. Додатково: захист від перевантаження. Додатково: вхідна частота: 50/60 Гц. Додатково: інтелектуальна мікросхема usb auto id. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 20. Вихідна напруга, В: 5 - 11 (PPS). Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 1. Вихідна сила струму, А: 3. Вихідна сила струму, А: 2.22. Вихідна сила струму, А: 1.67. Призначення: для геймпада. Вага, г: 58.8. Сумісність: універсальний. Живлення: мережа. Розмір, мм: 47 x 42 x 27.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canyon |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 20 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 58.8 |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 1 |
| Розмір, мм | 47 x 42 x 27 |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 309 ₴



