Адаптер живлення для телефона Canyon charger OnCharge 250 25W 1xPD 1xQC EU Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14115577
349 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Canyon. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-C. Тип: адаптер живлення. Призначення: для смарт-годинника. Призначення: для гарнітури. Вихідна напруга, В: 9. Колір: чорний. Вихідна напруга, В: 5. Технологія швидкого заряду: Programmable PowerSupply (PPS). Призначення: для телефона. Стан товару: Новий. Вихідна напруга, В: 12. Призначення: для камери. Технологія швидкого заряду: Power Delivery 3.0. Технологія швидкого заряду: Quick Charge 3.0. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-A. Кількість USB роз'ємів, шт: 2. Вихідна сила струму, А: 2.25. Додатково: вхідна частота: 50/60 Гц. Призначення: для геймпада. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 25. Вихідна сила струму, А: 2.77. Розмір, мм: 46 x 42 x 27. Вихідна сила струму, А: 2.08. Вихідна сила струму, А: 1.5. Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 2. Вихідна сила струму, А: 3. Призначення: для аксесуарів. Додатково: функція швидкого заряджання. Вихідна напруга, В: 3.3-5.9. Додатково: захист від перенапруги, перезаряджання, перегрівання. Додатково: вхідна напруга: 100-240 В. Вага, г: 68.8. Вихідна сила струму, А: 2. Сумарна потужність, Вт: 25. Живлення: мережа. Додатково: інтелектуальна мікросхема usb auto id. Сумісність: універсальний. Вихідна напруга, В: 3.3-11.0.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canyon |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 25 Вт |
| Призначення | Для розумних годин |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Programmable PowerSupply (PPS) |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 68.8 |
| Додатково | вхідна напруга: 100-240 В|вхідна частота: 50/60 Гц|захист від перенапруги, перезаряджання, перегрівання|функція швидкого заряджання|інтелектуальна мікросхема usb auto id |
| Харчування | Мережа |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 2 |
| Розмір, мм | 46 x 42 x 27 |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 349 ₴



