Адаптер живлення для телефона Hoco CS53A Surplus single port PD25W charger White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14116717
229 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Hoco. Призначення: для гарнітури. Вихідна напруга, В: 5. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-C. Технологія швидкого заряду: Programmable PowerSupply (PPS). Призначення: для телефона. Стан товару: Новий. Призначення: для планшета. Технологія швидкого заряду: Power Delivery 3.0. Колір: білий. Технологія швидкого заряду: Quick Charge 3.0. Кількість USB роз'ємів, шт: 1. Сумісність: для зовнішньої батареї. Додатково: захист від перевантаження. Сумісність: Apple. Сумісність: смартфони на Android. Сумісність: Huawei. Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 1. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 25. Додатково: захист від перенапруги. Додатково: захист від короткого замикання. Тип: зарядний пристрій. Додатково: захист від перегріву. Сумісність: Xiaomi. Призначення: для аксесуарів. Вихідна сила струму, А: 3. Сумісність: Apple iPad. Вага, г: 43. Сумісність: Samsung. Кабель в комплекті: Type-C. Вихідна сила струму, А: 2.1. Матеріал корпусу: ABS. Сумарна потужність, Вт: 25. Сумісність: Apple AirPods. Живлення: мережа. Розмір, мм: 76 х 44 х 29. Сумісність: універсальний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 25 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Programmable PowerSupply (PPS) |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 43 |
| Додатково | захист від короткого замикання|захист від перевантаження|захист від перегріву|захист від перенапруги |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Type-C |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 1 |
| Матеріал корпусу | ABS |
| Розмір, мм | 76 х 44 х 29 |
| Сумісність | Apple, Apple AirPods, Apple iPad, Huawei, Samsung, Xiaomi, для зовнішньої батареї, смартфони на Android, універсальний |
| Тип | Зарядний пристрій |
- Ціна: 229 ₴





