Адаптер живлення для телефона ColorWay Power Delivery Port PPS USB (Type-C PD + Type-C PD) (40W) White (CW-CHS048PD-WT)

-21%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14120477
669 ₴
529 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ColorWay. Призначення: для камери. Призначення: для планшета. Призначення: для телефона. Призначення: для смарт-годинника. Колір: білий. Вихідна напруга, В: 12. Кількість USB роз'ємів, шт: 2. Стан товару: Новий. Вихідна напруга, В: 9. Вихідна напруга, В: 5. Інтерфейс підключення: 2 x USB Type-C. Технологія швидкого заряду: Samsung AFC. Технологія швидкого заряду: Apple Fast Charge (AFC). Технологія швидкого заряду: Quick Charge 4.0. Технологія швидкого заряду: Quick Charge 3.0. Технологія швидкого заряду: Power Delivery 3.0. Технологія швидкого заряду: Quick Charge 2.0. Технологія швидкого заряду: Programmable PowerSupply (PPS). Технологія швидкого заряду: Huawei Super Charge (SCP). Технологія швидкого заряду: Huawei Fast Charge (FCP). Сумісність: універсальний. Сумісність: iPhone 13–15. Матеріал корпусу: ABS. Живлення: мережа. Сумісність: Apple iPad. Сумісність: iPhone 12–15. Сумісність: Apple iPhone. Сумісність: iPhone 12. Призначення: для фітнес-браслета. Призначення: для TWS навушників. Додатково: інтелектуальна мікросхема usb auto id. Додатково: підтримка напруги 100-240 В. Додатково: захист від перенапруги, перезаряджання, перегрівання. Тип: зарядний пристрій. Сумарна потужність, Вт: 40. Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 2. Призначення: для геймпада. Технологія швидкого заряду: APPLE 2.4A. Вихідна сила струму, А: 2. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 20. Вихідна сила струму, А: 2.22. Вихідна сила струму, А: 3. Вихідна сила струму, А: 2.4. Вихідна сила струму, А: 1.67. Розмір, мм: 83.5 х 50 х 28.5.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 40 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | без Кабелю|захист від перенапруги, перезаряджання, перегрівання|підтримка напруги 100-240 В|інтелектуальна мікросхема usb auto id |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 2 |
| Матеріал корпусу | ABS |
| Розмір, мм | 83.5 х 50 х 28.5 |
| Сумісність | Apple iPad, Apple iPhone, iPhone 12, iPhone 12–15, iPhone 13–15, універсальний |
| Тип | Зарядний пристрій |
- Ціна: 529 ₴




