Адаптер живлення для телефона ColorWay GaN Mini 25W PD Port PPS USB-C White

-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14120497
499 ₴
399 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ColorWay. Технологія швидкого заряду: Samsung AFC. Технологія швидкого заряду: Power Delivery 3.0. Технологія швидкого заряду: Apple Fast Charge (AFC). Колір: білий. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-C. Вихідна напруга, В: 12. Вихідна напруга, В: 5. Вихідна напруга, В: 9. Кількість USB роз'ємів, шт: 1. Стан товару: Новий. Призначення: для планшета. Призначення: для телефона. Технологія швидкого заряду: Programmable PowerSupply (PPS). Технологія швидкого заряду: Galaxy Super Fast Charging. Технологія швидкого заряду: Quick Charge 4.0 +. Технологія швидкого заряду: Huawei Fast Charge (FCP). Вихідна сила струму, А: 2. Вихідна сила струму, А: 3. Додатково: вхідна напруга: 100-240 В. Додатково: підтримка технології GaN. Додатково: захист від надструму. Додатково: захист від перегріву, стрибків напруги, короткого замикання та надмірної зарядки. Тип: зарядний пристрій. Додатково: захист від перегріву. Додатково: захист від перенапруги. Додатково: захист від короткого замикання. Вага, г: 52. Матеріал корпусу: вогнетривкий пластик. Живлення: мережа. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 25. Вихідна напруга, В: 3.3-5.9. Вихідна напруга, В: 3.3-11. Сумісність: універсальний. Вихідна сила струму, А: 1.5. Вихідна сила струму, А: 2.08. Вихідна сила струму, А: 2.4. Вихідна сила струму, А: 2.77. Вихідна сила струму, А: 2.25. Сумарна потужність, Вт: 25. Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 1. Розмір, мм: 73x32x34mm.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 25 Вт |
| Призначення | Для планшета |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 52 |
| Додатково | вхідна напруга: 100-240 В|захист від короткого замикання|захист від надструму|захист від перегріву|захист від перегріву, стрибків напруги, короткого замикання та надмірної зарядки|захист від перенапруги|підтримка технології GaN |
| Харчування | Мережа |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 1 |
| Матеріал корпусу | вогнетривкий пластик |
| Розмір, мм | 73x32x34mm |
| Сумісність | універсальний |
| Тип | Зарядний пристрій |
- Ціна: 399 ₴






