Блок бесперебойного питания Full Energy BBGR-1210 с 9 выходами для 19' стойку

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14120747
3 608 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Full Energy |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Материал корпуса | Металл |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | клемник |
| Вхідна напруга, В | 190-240 |
| Вхідний інтерфейс | клемник |
| Выходное напряжение | 12-14 |
| Выходной ток, не более | 10 А |
| Габарити | 440 х 225 х 67 мм |
| Дополнительно | 9 каналів|підтримка акумулятора: 1 х 17 А·год|підходить під стійку 19" |
| Цвет | Черный |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Максимальний струм, А | 10 |
| Особенности | гаряча заміна акумулятора, забезпечує стабільну напругу для обладнання без перепадів, запуск блоку живлення без мережі 220В від АКБ, можливість під'єднання додаткових батарей, увімкнення/вимкнення звукового оповіщення |
| Мощность, Вт | 120 |
| Рабочая температура | -20 ~ +45 °C |
| Степень защиты IP | від високовольтних імпульсів, від перевантаження, від переполюсовки, запобіжник самовідновлення (PTC), захист від перезаряджання, короткого замикання, із захистом від перегрівання |
| Тип | Бытовой, резервний (Off-line), розподілений блок живлення |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип индикации | світлова індикація |
- Цена: 3 608 ₴

