Адаптер живлення для телефона Anker GaNPrime Charger - 100W Silver 2xUSB-C PD & 1xUSB-A Foldable

-13%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14120757
4 299 ₴
3 739 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Anker. Вихідна напруга, В: 15. Призначення: для смарт-годинника. Вихідна напруга, В: 10. Вихідна напруга, В: 9. Вихідна напруга, В: 5. Технологія швидкого заряду: Quick Charge 4.0 +. Технологія швидкого заряду: PowerIQ 4.0. Технологія швидкого заряду: Programmable PowerSupply (PPS). Інтерфейс підключення: 2 x USB Type-C. Призначення: для телефона. Стан товару: Новий. Вихідна напруга, В: 12. Призначення: для планшета. Призначення: для камери. Технологія швидкого заряду: Power Delivery 3.0. Колір: сірий. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-A. Кількість USB роз'ємів, шт: 3. Призначення: для ноутбука. Вихідна напруга, В: 20. Призначення: для геймпада. Додатково: чотири висувні вилки стандарту US, EU, UK, AUS. Вихідна сила струму, А: 5. Вихідна сила струму, А: 2.25. Додатково: підтримка технології GaN. Тип: зарядний пристрій. Додатково: вбудований інтелектуальний захист. Вага, г: 170. Кількість заряджуваних пристроїв, шт: 3. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 100. Вихідна сила струму, А: 1.5. Розмір, мм: 43.5 x 29 x 67.8. Призначення: для аксесуарів. Вихідна сила струму, А: 3. Вихідна сила струму, А: 2. Сумарна потужність, Вт: 100. Додатково: Smart Charge (інтелектуальний розподіл струму). Живлення: мережа. Сумісність: універсальний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 15 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Потужність | 100 Вт |
| Призначення | Для розумних годин |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 4.0 |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Сірий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 170 |
| Додатково | Smart Charge (інтелектуальний розподіл струму)|вбудований інтелектуальний захист|підтримка технології GaN|чотири висувні вилки стандарту US, EU, UK, AUS |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 3 |
| Розмір, мм | 43.5 x 29 x 67.8 |
| Сумісність | універсальний |
| Тип | Зарядний пристрій |
- Ціна: 3 739 ₴





