Блок питания Full Energy BGP-127UST

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14120937
1 540 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Full Energy |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток, не более | 6.7 А |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.219 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | клемник |
| Вхідна напруга, В | 100-240|90-264 |
| Вхідний інтерфейс | клемник |
| Габарити | 109 ? 52 ? 33.5 мм |
| Дополнительно | кКД: 92%|низьке споживання в режимі очікування: < 0.1 Вт|пульсації та шум: <120 мВpp|пусковий струм: холодний старт 40 А за 230В AC / 20 А за 115В AC|струм витоку: < 0.25 мА / 264В AC|ізоляція класу II |
| Цвет | Черный |
| Максимальний струм, А | 6.7 |
| Особенности | із захистом від короткого замикання, із захистом від перевантаження, із захистом від перенапруги |
| Мощность, Вт | 80.4 |
| Рабочая температура | -30 до +80 °C |
| Степень защиты IP | від перевантаження, від перенапруги, короткого замикання |
| Тип | для промислової електроніки, імпульсний |
- Цена: 1 540 ₴


