Блок питания Full Energy BGR-122

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14120987
660 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Full Energy |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток, не более | 2 А |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Материал корпуса | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідний інтерфейс | роз'єм живлення |
| Вхідна напруга, В | 100-240 |
| Вхідний інтерфейс | вилка в розетку |
| Габарити | 80 х 100 х 35 мм |
| Дополнительно | надійне обладнання для прямого подачі живлення слаботочних системи від напруги 220В|надійний, безпечний і простий у використанні|імпульсні блоки живлення володіють надзвичайно ефективними властивостями, які забезпечать обладнанн |
| Цвет | Серый |
| Особенности | із захистом від перенапруги, із захистом від переплюсовки |
| Мощность, Вт | 24 |
| Рабочая температура | -10°C ~ +50°C |
| Тип | Бытовой, Блок питания |
| Тип индикации | світлова індикація |
- Цена: 660 ₴
