Фотоаппарат Canon EOS R100/18-45 IS STM/75-300 IS STM (6052C121)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14124487
38 529 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Canon |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество мегапикселей | 24.1 Мп |
| Особенности | Wi-Fi |
| Поддерживаемые карты памяти | SDHC, SDXC |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | CMOS |
| Тип фотоаппарата | Беззеркальный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 356 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоспуск, сек | 10 |
| Аудіо та відео виходи | мікрофон (3.5 мм стерео) |
| Видоискатель | електронний |
| Вимірювач експозиції | вимірювання в реальному часі за допомогою сенсора зображення[n(1) Оціночне вимірювання (384 зони, 2 |
| Діагональ дисплея, " | 3.0 |
| Експокорекція, EV | +/–3 з кроком 1/3 |
| Запись видео | UHD 4K (3840 x 2160) |
| Зарядное устройство | lc-e17e (входить до комплекту постачання) |
| Затвор | витримка: 30 - 1/4000 с|електронний |
| Зв’язок з комп’ютером | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi |
| Комплектация | акумулятор, документація, зарядний пристрій, кришка корпуса, об'єктив Canon RF 75-300 IS STM, об'єктив Canon RF-S 18-45mm f/4.5-6.3 IS STM, ремінець на шию, фотоапарат |
| Линейка | EOS R100 |
| Модель (маркування) акумулятора | LP-E17 |
| Мінім. дистанція фокусування, м (звич. режим), м | 0.2|1,5 |
| Носитель информации | SD (UHS-I)|SDHC (UHS-I)|SDXC (UHS-I) |
| Об’єктив, мм | 18 - 45|75-300 |
| Оптический zoom | 0,16x|0,25 Х |
| Назначение | для початківців |
| Підтримка форматів | JPEG, RAW |
| Розмір сенсору | 22.3 x 14.9 мм (APS-C) |
| Розмір фото | 6000 x 4000 |
| Розміри, мм | 116.3 x 85.5 x 68.8 |
| Светочувствительность (ISO) | 100 - 12 800 (розширюється до 25 600) |
| Светосила | f/4.0 - 5.6|f/4.5 - 6.3 |
| Вспышка | ведуче число вбудованого спалаху (ISO 100, м): 6[nПокриття вбудованого спалаху: Прибл. кут огляду 1 |
| Стабилизация изображения | оптична стабілізація |
| Тип питания | lp-e17 |
| Фокусування | Dual Pixel CMOS AF, аФ з відстеженням: люди, тварини чи транспортні засоби |
- Цена: 38 529 ₴






