Моноблок ARTLINE Gaming G79 (G79v101)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14125097
102 899 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | VA |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Чіпсет | Intel B660 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 300 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVME |
| Додаткова комплектація | безрамковий дизайн, екран з частотою оновлення 144 Гц, ергономічна підставка з регулюванням висоти, кардрідер (SD), можливість стандартного vesa кріплення, стереодинаміки, інтегроване RGB-підсвічування корпусу |
| Інтерфейси | 1 x LAN (RJ45)|1 x комбінований роз'єм для навушників/мікрофона|2 x HDMI|2 x USB 2.0|3 x DisplayPort|4 x USB 3.0|кардрідер (SD) |
| Картрідер | присутній |
| Мережевий адаптер | LAN |
| Можливість кріплення VESA | із можливістю кріплення VESA |
| Об'єм HDD, ГБ | немає |
| Охолодження | BOX |
| Розміри, мм | 615 x 427-545 x 100 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | ARTLINE Gaming G79 |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | немає |
| Тип | для роботи та навчання, мультимедійні, Ігровий |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті відеокарти | GDDR7 |
| Тип процесора | Intel Core i5-14400F |
| Тип підсвітки | LED |
| Частота процесора | 2.5 - 4.7 |
| Чипсет звукового адаптера | вбудовані стереодинаміки |
| Швидкість мережевого адаптера, Гбіт/с | 1 |
- Ціна: 102 899 ₴
