Кулер для ПК Arctic Liquid Freezer WS360-SP5 Black (ACFRE00200A)

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14128577
8 099 ₴
7 979 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 3 |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для процесору |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Система охолодження | Водяна |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Maca | 2150 |
| Додатково | напруга помпи: 12 В|статичний тиск 6.9 мм H2O|струм помпи: 0.36 А|термопаста MX-7|трубки з матеріалу EPDM у захисному плетеному обплетенні |
| Комплектація | термопаста |
| Конструкція | AIO рідинне охолодження |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 3000 |
| Максимальний рівень шуму | низький рівень шуму |
| Матеріал | Мідь |
| Мінімальна швидкість обертання, об/хв | 600 |
| Номінальна напруга, А | 0.33 A |
| Обслуговування СВО | необслуговувані |
| Повітряний потік, CFM | 77 |
| Роз'єми | AMD SP5 |
| Розміри кулера, мм | висота (з вентилятором): 63|висота: 38|глибина (з вентилятором): 120|ширина (з вентилятором): 398 |
| Розміри, мм | 398 x 120 x 38 |
| Розсіювана потужність, Вт | 800 |
| Швидкість обертання, об/хв | 600 - 3000 |
- Ціна: 7 979 ₴




