Монітор Iiyama ProLite XU2492HSU-B6 23.8

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18635717
5 689 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Iiyama. Призначення: для дому та офісу. Роз'єми: 2 x USB 2.0. Покриття екрану: матове. Співвідношення сторін: 16:9. Відеоінтерфейси: 1 x HDMI. Тип матриці: IPS. Стан товару: Новий. Відеоінтерфейси: 1 x VGA (D-Sub). Тип матриці: WLED. Колір: чорний. Відеоінтерфейси: 1 x DisplayPort. Максимальна роздільна здатність матриці: 1920 x 1080. Тип монітора: мультимедійний. Динамічна контрасність: 5 000 000: 1. Матеріал корпусу: пластик. Оснащення: вбудовані динаміки 2 х 2 Вт. Варіанти регулювання положення дисплея, °: від - 5 до 22. Особливості конструкції: регулювання нахилу. Кут огляду вертикальний, °: 178. Розміри, мм: 539.5 x 407.5 x 184.5. Статична контрасність: 1000: 1. Особливості конструкції: VESA 100 x 100. Кут огляду горизонтальний, °: 178. Діагональ екрана, ": 23.8. Вага з підставкою, кг: 3.6. Адаптивна синхронізація: відсутня. Розмір пікселя, мм: 0.275. Частота оновлення, Гц: 75. Час реакції матриці, мс: 4. Яскравість дисплея, кд/кв.м: 250.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 4 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.275 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB, VGA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | відсутня |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 22 |
| Динамічна контрасність | 5 000 000: 1 |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, регулювання нахилу |
| Розміри, мм | 539.5 x 407.5 x 184.5 |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки 2 х 2 Вт |
| Тип монітора | мультимедійний |
- Ціна: 5 689 ₴






