Мережевий зарядний пристрій для телефона Xiaomi 67W GaN Charger 2USB-C + 1USB-A White cable Type-C (BHR7493EU)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18750247
1 359 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Xiaomi. Тип: мережевий зарядний пристрій. Колір: білий. Вихідна напруга: 5 - 20 В. Кількість USB роз'ємів: 3. Вихідна сила струму, А: 1.87 - 6.1. Призначення: для смартфонів. Технологія швидкого заряду: Power Delivery. Інтерфейс підключення: 1x USB Type-A. Призначення: для планшетів. Інтерфейс підключення: 2x USB Type-C. Технологія швидкого заряду: Quick Charge 3.0. Стан товару: Новий. Кабель в комплекті: USB Type-C - USB Type-С. Кількість заряджуваних пристроїв, шт., шт: 3. Комплектація: кабель в комплекті. Сумісність: універсальний. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 67. Сумарна потужність, Вт: 67. Розміри, мм: 53 x 28 x 53.9. Вага, г: 113.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Вихідна потужність | 67 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Потужність | 67 Вт |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 113 |
| Комплектація | кабель в комплекті |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт., шт | 3 |
| Розміри, мм | 53 x 28 x 53.9 |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 1 359 ₴



