Акустична система dB Technologies KL 12 Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11277197
23 219 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: dB Technologies. Кількість смуг: 2. Тип підключення: комбіноване. Колір: чорний. Бездротовий інтерфейс підключення: Bluetooth. Установка: підлогова. Стан товару: Новий. Тип: акустична система. Матеріал: поліпропілен. Роз'єми: 1 x Combo IN (MIC/LINE). Розмір пристрою, мм: 365 х 622 х 342. Роз'єми: 1 x XLR/TRS (Thru). Діаметр НЧ дифузора, ": 12. Чутливість, дБ: 127. Роз'єми: 1 x Combo IN (XLR + Jack 6.3mm). Вага, кг: 16.5. Підсилювач: так. Потужність колонок, Вт: 400. Тип живлення: від мережі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DB Technologies |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість смуг | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 400 Вт |
| Призначення | Акустична установка |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чутливість | 127 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр НЧ дифузора, " | 12 |
| Підсилювач | Да |
| Роз'єми | 1 x Combo IN (MIC/LINE), 1 x Combo IN (XLR + Jack 6.3mm), 1 x XLR/TRS (Thru) |
| Розмір пристрою, мм | 365 х 622 х 342 |
| Тип харчування | від мережі |
- Ціна: 23 219 ₴



