ИБП с АКБ Europower EP-UPS-1205(P)

-3%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14124207
1 249 ₴
1 209 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Europower |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 13.8 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідна напруга, В | 190-265 |
| Выходной ток, не более | 5 А |
| Габарити | 200 x 90 x 250 мм |
| Дополнительно | кКД: понад 88%|пульсації та шум: < 100 мВ|підтримка АКБ: 7 А/год|ток заряду: 0.6 А |
| Максимальний струм, А | 5 |
| Особенности | автоматично переходить на живлення від акумулятора, забезпечує стабільну напругу для обладнання без перепадів, захист від розряду та перезаряду акумулятора, із захистом від короткого замикання, із захистом від перевантаження, із захистом від перенапруги |
| Мощность, Вт | 78 |
| Тип | Бытовой, безперебійний блок живлення |
| Тип блока питания | блок живлення |
- Цена: 1 209 ₴

