Шлифмашина YATO YT-821017

-1%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14129897
3 899 ₴
3 869 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Вес | 1.65 кг |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Пользовательские характеристики | |
| Бічна рукоятка | є |
| Довжина кабелю, м | 3 |
| Довжина мережевого шнура, м | 3 |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Защитный кожух | є |
| Класс | професійна |
| Конструкция | з одним руків'ям |
| Кількість обертів на хвилину, об/хв | 3000-11000 |
| Макс. обороти холостого ходу, об/хв | 11000 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 3000–11000 |
| Обрабатываемый материал | для бетону|для каменю|для металу|плитка |
| Основная рукоятка | електромеханічна запобіжна муфта, плавний пуск, підтримка постійного числа обертів |
| Регулювання оборотів | плавне регулювання |
| Рівень шуму, дБ | 95 |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Функции | шліфувальна |
| Швидкість холостого ходу, об/хв | 3000-11000 |
- Цена: 3 869 ₴





