Шлифмашина DEWALT DCG405P3-QW

-18%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14129937
32 600 ₴
26 769 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Вес | 1.74 кг |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, А·год | 5 |
| Бічна рукоятка | так (2 позиційна) |
| Довжина кабелю, м | 2 |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Защитный кожух | є |
| Класс | професійна |
| Конструкция | дворучна |
| Кількість акумуляторів у комплекті, шт | 3 |
| Кількість обертів на хвилину, об/хв | 9000 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 9000 |
| Обрабатываемый материал | для дерева|для каменю|для металу |
| Основная рукоятка | двигун без щіток, електромеханічна запобіжна муфта, електронне гальмо, пилозахист, плавний пуск, прогумована задня рукоятка, швидкозатискна гайка |
| Регулювання оборотів | без регулювання |
| Розміри, мм | 493 х 322 х 164 |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | отдаваемая мощность: 780 вт |
| Функции | шліфувальна |
| Швидкість холостого ходу, об/хв | 9000 |
- Цена: 26 769 ₴
